Wiosenny Piknik Podróżników w Krakowie – 12.05.2018

12.05.2018r. w godz. 11.00 – 19.00 w Krakowie odbył się Wiosenny Piknik Podróżników. Impreza ta była połączona z kontynuacją procesu tworzenia Alei Podróżników, Odkrywców i Zdobywców na terenie Parku Lotników Polskich. W zeszłym roku swoje tablice pamiątkowe w alei otrzymały między innymi osoby związane ze światem polarnym: Henryk Arctowski, Andrzej Zawada i Marek Kamiński.  Tym razem wśród wyróżnionych znalazł się jeden z członków naszego Klubu Polarnego – podróżnik i polarnik Ryszard Czajkowski. Podczas imprezy odbyły się również pokazy, konkursy, spotkania autorskie, kiermasze i występy sceniczne.

Fot: Archiwum Ryszarda Czajkowskiego, Piotr Andryszczak, Piotr Łepkowski

legitymacja01039OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA