Festiwal Polarny, Warszawa 4.06.2022

Instytut Geofizyki PAN w ramach projektu EDU-ARCTIC.PL organizuje Festiwal Polarny, który odbędzie się 4 czerwca br. w Warszawie w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Elekcyjnej 17.

Chcielibyśmy, aby Festiwal  był świętem wszystkich polarników.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w Festiwalu wszystkie instytucje zajmujące się badaniami polarnymi w Polsce. Prosimy o opisanie swoich pomysłów – do realizacji na scenie lub w ramach stoisk. Prosimy o podanie Państwa oczekiwań odnośnie wyposażenia stoisk. W przypadku przyjazdu spoza Warszawy możemy zaproponować zwrot kosztów delegacji na podstawie not obciążeniowych wystawionych przez Państwa instytucje (prosimy o podanie przybliżonych kosztów delegacji, abyśmy mogli zabezpieczyć budżet na ten cel).
W załączeniu przesyłam Państwu wstępną informację o planowanych przez nas działaniach. Będziemy je uzupełniać o Państwa prezentacje i pomysły. Zależy nam na tym, aby zaprezentować (choćby online) wszystkie polskie stacje polarne.

Instytucje zainteresowane prezentacją lub organizacją stoiska (albo inną formą udziału w Festiwalu) prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do końca marca br.: https://forms.gle/YrjwQftFsjaeX9hD6

Jeżeli potrzebują Państwo więcej czasu, to proszę o krótką informację mailem.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego: Agata Goździk gozdzik(@)igf.edu.pl