III Międzynarodowa Konferencja na temat „Zmian klimatu i środowiska w obszarach polarnych w ostatnim tysiącleciu” – (‚Polar Climate and Environmental Change in the Last Millennium’)

Serdecznie przypominamy, że pomimo kryzysu epidemiologicznego, III Międzynarodowa Konferencja na temat „Zmian klimatu i środowiska w obszarach polarnych w ostatnim tysiącleciu” – (‚Polar Climate and Environmental Change in the Last Millennium’) (https://polarclimate2020.umk.pl/pages/main_page/) odbędzie się w Toruniu w dniach 23-25 listopada 2020 r. Z powodu wspomnianego zagrożenia miejsce obrad konferencji zostało przeniesione do budynku Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK, gdzie dostępne są sale wykładowe o pojemności do 200-300 osób. Pozwoli to na zachowanie wszystkich procedur bezpieczeństwa przeciwdziałających zakażeniom SARS-CoV-2, tym bardziej, iż zajęcia dla studentów odbywać się będą w sposób zdalny.

Gorąco zachęcamy do rejestracji i nadsyłania streszczeń wystąpień do 15 października 2020 r. (https://polarclimate2020.umk.pl/pages/faq/),  czyli zgodnie ze zmienionym kalendarzem konferencji (https://polarclimate2020.umk.pl/pages/Important_dates/).

Zapraszamy serdecznie
Organizatorzy Konferencji

Rajmund Przybylak, Andrzej Araźny i Przemysław Wyszyński