Drodzy Klubowicze,
Zarząd Polskiego Klubu Polarnego serdecznie zaprasza na Pierwszą Biesiadę Między Wyprawami, czyli spotkanie dla Klubowiczów oraz miłośników rejonów polarnych.
Spotkanie dobędzie się w dniach 12-14 czerwca 2026 roku w Stacji Ekologicznej Uniwersytetu Wrocławskiego „Storczyk” w Karpaczu.
Chęć uczestnictwa w spotkaniu należy wysłać do 30.04.2026 wypełniając specjalny formularz.
Wpisowe obejmujące koszty noclegów i wyżywienia wynosi 360 zł od osoby.
„Dalej na północ już nie można – opowieść o Dryfującej Stacji Lodowej BARNEO”.
Więcej informacji znajdziecie w załączonym pliku pdf.
Więcej informacji znajdziecie w załączonym pliku pdf.
Zapraszamy!
Do zobaczenia w Karpaczu 🙂