Pierwsza Biesiada Między Wyprawami 12-14.06.2026

Drodzy Klubowicze,

Zarząd Polskiego Klubu Polarnego serdecznie zaprasza na Pierwszą Biesiadę Między Wyprawami, czyli spotkanie dla Klubowiczów oraz miłośników rejonów polarnych.

Spotkanie dobędzie się w dniach 12-14 czerwca 2026 roku w Stacji Ekologicznej Uniwersytetu Wrocławskiego „Storczyk” w Karpaczu.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu należy wysłać do 30.04.2026 wypełniając specjalny formularz.
Wpisowe obejmujące koszty noclegów i wyżywienia wynosi 360 zł od osoby.
 
„Dalej na północ już nie można – opowieść o Dryfującej Stacji Lodowej BARNEO”.

Więcej informacji znajdziecie w załączonym pliku pdf.  


Zapraszamy!

Do zobaczenia w Karpaczu 🙂